Byty k pronájmu Nové Město na Moravě
Pronájem bytu 1+kk, garsoniery 30 m² Nové Město na Moravě
Soškova, Nové Město na Moravě
Ve výhradním zastoupení nabízíme k dlouhodobému pronájmu podkrovní byt o dispozici 1+kk a o celkové zastavěné ploše 30m2 v kompletně zrekonstruovaném rodinném domě na ulici Soškova v Novém městě na Moravě se sprchovým koutem, WC a kuchyňskou linkou včetně spotřebičů. Vytápění elektrické. K nastěhování od 1.8.2025. Nájem 9.500,- Energie 2.000,-…
Vloženo: 13.5.2026
Cena: 11 500 Kč za měsíc
Pronájem bytu 2+1 47 m² Nové Město na Moravě
Masarykova, Nové Město na Moravě
K pronájmu pěkný, zrekonstruovaný, bezbariérový byt 2+1 ve 3. patře v cihlovém bytovém domě s výtahem v Novém Městě na Moravě nedaleko centra a přesto v klidné části. Každý pokoj má samostatný vstup z chodby a balkony s výhledem do zeleně. Kuchyňská linka, lednice, jinak nezařízený.K bytu patří sklepní kóje. Vhodné i pro studenty.Nájem 12.500 +…
Vloženo: 3.5.2026
Cena: 12 500 Kč za měsíc
Pronájem bytu 1+1 40 m² Nové Město na Moravě
Budovatelů, Nové Město na Moravě
Pronajmeme pěkný byt 1+1 v 6. patře bytového domu. Před bytem je pěkná, prostorná chodba, která je od výtahu uzavřena uzamykatelnými dveřmi. V bytě je samostatný vstup do koupelny a na wc. V kuchyni je kuchyň. linka se sporákem. V koupelně je vana a vývod na pračku. Okna jsou plastová se žaluziemi. Byt není vybaven nábytkem. Fotky jsou lustrační.…
Vloženo: 25.2.2026
Cena: 13 500 Kč za měsíc