Byty Nové Město na Moravě
Pronájem bytu 1+kk, garsoniery 30 m² Nové Město na Moravě
Soškova, Nové Město na Moravě
Ve výhradním zastoupení nabízíme k dlouhodobému pronájmu podkrovní byt o dispozici 1+kk a o celkové zastavěné ploše 30m2 v kompletně zrekonstruovaném rodinném domě na ulici Soškova v Novém městě na Moravě se sprchovým koutem, WC a kuchyňskou linkou včetně spotřebičů. Vytápění elektrické. K nastěhování od 1.8.2025. Nájem 9.500,- Energie 2.000,-…
Vloženo: 13.5.2026
Cena: 11 500 Kč za měsíc
Prodej bytu 3+1 159 m² Nové Město na Moravě
Soškova, Nové Město na Moravě
Hledáte bydlení, které vybočuje z řady? Tak právě pro vás máme atypický, kompletně zrekonstruovaný byt o velikosti 159 m2 v domě pouze se třemi byty. Díky prosvětlenému interiéru a propojení s obytným podkrovím získáváte prostor s jedinečným charakterem a soukromím.V roce 2017 prošel byt celkovou rekonstrukcí (nové rozvody elektřiny, vody i odpadů…
Vloženo: 8.5.2026
Cena: 8 390 000 Kč
Pronájem bytu 2+1 47 m² Nové Město na Moravě
Masarykova, Nové Město na Moravě
K pronájmu pěkný, zrekonstruovaný, bezbariérový byt 2+1 ve 3. patře v cihlovém bytovém domě s výtahem v Novém Městě na Moravě nedaleko centra a přesto v klidné části. Každý pokoj má samostatný vstup z chodby a balkony s výhledem do zeleně. Kuchyňská linka, lednice, jinak nezařízený.K bytu patří sklepní kóje. Vhodné i pro studenty.Nájem 12.500 +…
Vloženo: 3.5.2026
Cena: 12 500 Kč za měsíc
Prodej bytu 2+1 46 m² Nové Město na Moravě
Nové Město na Moravě
Převod družstevního bytu 2+1 v 4.nadzemním podlaží domu na ulici Masarykova v Novém Městě na Moravě. Celková výměra činí 46,94m2. Dispozice: vstupní předsíň, 2 pokoje, kuchyně, koupelna, WC. V domě je provedena rekonstrukce stupaček, plastová okna, zavedená kabelová televize včetně možnosti připojení internetu. 2 výtahy z toho jeden lze využít…
Vloženo: 13.4.2026
Cena: 3 390 000 Kč
Pronájem bytu 1+1 40 m² Nové Město na Moravě
Budovatelů, Nové Město na Moravě
Pronajmeme pěkný byt 1+1 v 6. patře bytového domu. Před bytem je pěkná, prostorná chodba, která je od výtahu uzavřena uzamykatelnými dveřmi. V bytě je samostatný vstup do koupelny a na wc. V kuchyni je kuchyň. linka se sporákem. V koupelně je vana a vývod na pračku. Okna jsou plastová se žaluziemi. Byt není vybaven nábytkem. Fotky jsou lustrační.…